Główna | Rejestracja | Wejdź | RSSSobota, 04.20.2024, 10:28 AM

Formularz logowania

Artykuły

Główna » Artykuły » Moje artykuły

Turniej BRD w Kutnie

Dnia 21 kwietnia 2016 roku uczniowie z naszej szkoły: Damian Rosiak z kl. IV, Jakub Zieliński  i Mikołaj Prajs z kl. V wzięli udział w powiatowych eliminacjach XXXVIX Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa, które odbyły się w Szkole Podstawowej nr 4 w Kutnie. Zawody przeprowadzone zostały w dwóch etapach. W części teoretycznej uczestnicy rozwiązywali testy z zakresu przepisów ruchu drogowego i ustalania pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniach, natomiast w części praktycznej pokonywali przeszkody na torze sprawnościowym oraz prezentowali  udzielanie pierwszej pomocy. W ostatecznej klasyfikacji nasza drużyna zajęła 11. miejsce w powiecie kutnowskim wśród 18 startujących drużyn. Zwyciężyła drużyna reprezentująca Szkołę Podstawową nr 6  w Kutnie. Turniejowe zmagania przygotowali, prowadzili i oceniali policjanci z Komendy Powiatowej z Kutna. Na koniec organizatorzy wręczyli najlepszym trzem drużynom  dyplomy i  nagrody. Mamy nadzieję ze za rok będzie lepsze miejsce.  Pragniemy też podziękować Pani Renacie Rosiak za okazaną pomoc.

Kategoria: Moje artykuły | Dodał: BeataK (04.27.2016)
Wyświetleń: 536 | Rating: 0.0/0